" /> Fiú Gyermek I.: Szentes – TVSE: 20-13 | TVSE - Tatabányai Vízmű Sportegyesület
Fiú Gyermek I.: Szentes – TVSE: 20-13

Rémálommal felérő első negyedet produkált a Gyerekcsapatunk, amivel gyakorlatilag eldőlt a találkozó. Érthetetlen rövidzárlat mellé még a játékvezetők is rúgtak egyet a csapaton. A második negyedre aztán megérkezett a Tatabánya is a mérkőzésbe, de ez már csak arra volt jó, hogy bebizonyítsa a csapat, hogy van tartása és szép dolgokra is képes. Ami eddig a csapat erénye volt, a mozgékony zóna védekezésből lefordulni, az ezen a mérkőzésen értékelhetetlen kapusteljesítmények mellett csődöt mondott. Csak a 13 lőtt gól dicséretes!

Csányi Róbert edző: Nem kell meglepődni, ebben a korosztályban sajnos néha ilyen is előfordul. Inkább most produkáljunk ilyen első negyedet, mint egy 1 gólos meccsen. Mindezek mellett ez a pofon remélem rádöbbenti a srácokat arra, hogyan is kell készülni és bemelegíteni egy mérkőzésre. Akkor kezdtünk úgy játszani, ahogy kell, mikor már elment a hajó. Nyilván a 20 kapott gól szörnyű. Csalódás az eredmény!

Fiú Gyermek I. Országos Bajnokság, Kvalifikáció: Szentes – TVSE: 20-13
Időpont: 2013.09.22. 12:30

A mérkőzés jegyzőkönyve itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.