OB I/B Férfi: EKF-Imola – TVSE: 12-8

Nehéz mérkőzés várt a borvidéken a TVSE-re és a várakozásnak megfelelően túl nehéznek is bizonyult. Továbbra is 2 meghatározó emberét nélkülözve, bár végig fordulatos mérkőzésen, de vereséget szenvedett megyeszékhelyi csapatunk.Két és fél negyeden keresztül fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd egy nyilvánvaló hibás játékvezetői ítélet miatt nem a TVSE kezdhette a negyedik negyedet 1 gólos előnnyel, hanem az elvett gólból lefordulva a hazai csapat. Ez megtörte a vendégek lendületét és a negyedik negyedben ellépet a lélektani előnyét kihasználó hazai csapat, amit a TVSE már nem tudott behozni a hajrában. Most nem sikerült a bravúr, de ez az Eger – bár jó néhány tavaly még első osztályban szereplő játékossal állt fel – itthon verhető, ami a felsőházba kerülés szempontjából sorsdöntő lehet.

Zantleitner Tamás edző: Tudtuk, hogy nehéz lesz itt nyerni, de hogy a “kedvenc” játékvezetőnk ismét belenyúlt a mérkőzésbe, arra nem számítottunk. Ennek ellenére mi sem voltunk elég élesek és továbbra is komoly fejtörést okoznak az emberelőnyök kihasználása. Itt nagyot kell javulnunk a következő mérkőzéseken, hogy ne érjenek meglepetések. Most nem sikerült a bravúr.

OB I/B Férfi Országos Bajnokság, Alapszakasz A csoport 4. forduló: EKF-Imola – TVSE: 12-8
Időpont: 2013.10.12. 11:00

A mérkőzés jegyzőkönyve itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.