OBI/B Férfi: ASI Vasas – TVSE: 9-12

Szombaton a fővárosba utazott a felnőtt csapatunk, ahol az ASI Vasas csapatával találkozott. A mérkőzés esélyese a vendég TVSE volt és ehhez méltóan kezdett is, gyakorlatilag végig vezetve a harmadik negyed közepéig, ahol a hazai alakulat némi meglepetésre utolérte az egyre többet hibázó vendégcsapatot. Az utolsó negyedre maradt a döntés, ahol a rutinos TVSE nagy lövő párbajban elhúzott fiatal riválisától és biztosan szerezte meg ezt a nagyon fontos győzelmet.

Zantleitner Tamás edző: Nem érkeztünk jó passzban erre a mérkőzésre és ezért is volt fontos, hogy ezt a mérkőzést higgadt fejjel megnyerjük. Ez nagyjából sikerült is hál istennek, amikor a legnagyobb szükség volt rá, akkor jól lőttünk és fegyelmezetten védekeztünk. Lélektanilag is nagyon fontos győzelmet arattunk, amivel továbbra is tartjuk előkelő helyünket a tabellán. Gratulálok a fiúknak!

OB I/B Férfi Országos Bajnokság, Alapszakasz A csoport 5. forduló: ASI Vasas – TVSE: 9-12
Időpont: 2013.10.19. 11:00

A mérkőzés jegyzőkönyve itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.