Fiú Gyermek I.: TVSE – AVUS Szombathely: 10-8

Óriási csata és minden, ami egy vízilabda mérkőzésen előfordulhat az ezen a mérkőzésen előfordult. Gyerekcsapatunk csoportjának legnagyobb riválisával igazi rangadót játszott, ahol a győzelem értékét még az is növeli, hogy az utolsó negyedben 4 percig emberhátrányban játszott egy végleges kiállítás miatt. Ennek ellenére óriási akarással és lelkesedéssel még így is felülkerekedett ellenfelén a TVSE és nagyszerű győzelmet aratott!

Csányi Róbert edző: Hát ez szívet melengető volt mindamellett, hogy az agyvérzés is kerülgetett! Fantasztikus akarással és kiváló egyéni teljesítményekkel legyőztük végre csoport riválisunkat. Amit pedig az utolsó negyedben produkált a csapat emberhátrányban az lenyűgöző volt. Schmölcz Norman és Horváth Roland teljesítménye kiemelkedett a mezőnyből. Mindamellett, hogy 3 mérkőzésre elvesztettük egyik kulcsemberünket nagyon boldog vagyok és gratulálok a fiúknak!

Fiú Gyermek I. Országos Bajnokság, Nyugati csoport 2. forduló: TVSE – AVUS Szombathely: 10-8
Időpont: 2013.10.20. 12:45

A mérkőzés jegyzőkönyve itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.