OB I/B Férfi: Ceglédi Vasutas – TVSE: 9-11

Nagyszerűen kezdett a vendégcsapat és határozott támadójátékával már a harmadik negyed derekára 6 gólos vezetésre tett szert. Ezután néhány könnyelmű megoldással magára húzta ellenfelét a TVSE, de e győzelem egy pillanatig sem forgott veszélyben. Klasszikus “6 pontos” mérkőzést nyert meg a Tatabánya, amivel lépéselőnybe került riválisaival szemben.

Zantleitner Tamás edző: Nagyon jól kezdtünk és megnyugtató előnyre tettünk szert a harmadik negyedig. Viszont nem szabad ennyire könnyelműen játszani több gólos vezetés esetén sem, mert egy jobb csapat megbüntet ezért! Ennek ellenére gratulálok a fiúknak, ismét egy nagyon fontos mérkőzést húztunk be.

OB I/B Férfi Országos Bajnokság, Alapszakasz A csoport 6. forduló: Ceglédi Vasutas – TVSE: 9-11
Időpont: 2013.10.26. 10:00

A mérkőzés jegyzőkönyve itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.