Férfi OB I/B: TVSE – Kecskeméti ESI: 16-9

Nehéz mérkőzésre számított a TVSE, mivel a vendégek az elmúlt héten magabiztosan győzték le a jó erőkből álló Egert. Nem is indult jól a mérkőzés, és az első negyedben 2 góllal el is mentek a hírös városiak. A második negyedtől viszont óriásit fordult a mérkőzés képe, mert a házigazdák Pelle vezérletével egy 9:0-ás szériával gyakorlatilag állva hagyták ellenfelüket és magabiztosan nyertek.

Zantleitner Tamás edző: Óvatosan kezdtünk, de aztán engem is meglepett, amit a második negyedtől produkált a csapat. Ilyen “rámenősen”, mindemellett taktikusan is már régen láttam játszani a csapatot, amihez külön gratulálok. Komolyan vettük végig a mérkőzést, mert bár az eredmény nem ezt mutatja, de egy kifejezetten jó csapatot vertünk meg, ahol a saját nevelésű fiataljaink is remek teljesítményt nyújtottak. Ez biztató a jövőre nézve!

OB I/B Férfi Országos Bajnokság, Alapszakasz A csoport 7. forduló: TVSE – Kecskeméti ESI: 16-9
Időpont: 2013. november 9. 11:00

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.