Fiú Serdülő: Fehérvár Polo SE – TVSE: 12-11

Parádés kezdés után horrorisztikus folytatás, majd a sokkból való késői feltámadás – kb. így lehetne jellemezni serdülő csapatunk mérkőzését. Fehérvár jó erőkből álló csapatával fordulatos mérkőzést játszott a TVSE, de a második és harmadik negyedben mutatott indiszponált játék megbosszulta magát, amit egy huszáros hajrá sem tudott kompenzálni.

Csányi Róbert és Zantleitner Tamás edzők: Szélsőségek között mozgunk, aminek most már nem először isszuk meg a levét. Harmadik meccsünkön ahelyett, hogy “kivégeznénk” az ellenfelet kihozzuk a gödörből őket, és mi ugrunk be helyettük. Sokkal többet várok a serdülő játékosoktól, mert megint egyszemélyes “hadsereget ” látok a vízben. Ennyi ziccert több gólos vezetésnél nem lehet kihagyni, mert megbosszulja magát… így történt most is. Magunkat vertük meg!

Fiú Serdülő Országos Bajnokság, Nyugati csoport 5. forduló: Fehérvár Polo SE – TVSE: 12-11
Időpont: 2013. november 10. 13:00

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.