Férfi OBI/B: TVSE – PVSK-PSN: 16-7

Az őszi szezon utolsó fordulóján a pécsi csapatot látta vendégül a TVSE, ahol a koreográfia nagyban hasonlított a kecskeméti mérkőzésre: gyenge, enervált kezdés után szárnyalás! A TVSE minden poszton jobb játékosokból áll és jobb csapat, mint a vendég alakulat és ez a második negyedtől realizálódott is. A tatabányai csapat ezzel a győzelmével holtversenyben a második helyről várja (felsőházas) a tavaszi folytatást.

Zantleitner Tamás edző: Megint adtunk egy negyedet az ellenfélnek, aminek nem örülök, viszont dicséretes, hogy gyorsan összeszedtük magunkat és ismét jött a Bányász henger. Mindenképpen győzni akartunk, hogy igazoljuk az őszi jó teljesítményünket. Remek őszt zártunk, jó pozícióból várjuk a tavaszi folytatást .

OB I/B Férfi Országos Bajnokság, Alapszakasz A csoport 9. forduló: TVSE – PVSK-PSN: 16-7
Időpont: 2013. november 23. 11:00

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.