Fiú serdülő: Vízvári György kupa 2014 – eredmények

Honvéd UVSE – TVSE: 15-8

TVSE – Kaposvár: 13-9

Csányi Róbert edző: Két felsőházi csapattal játszottunk, ahol a Honvéd gyakorlatilag a legjobb erőt képviseli ebben korosztályban. Jól kezdtünk ellenük, de sajnos a második negyedtől a mezőnybeli agresszív játékukkal nem tudtunk mit kezdeni és ez sajnos a támadójátékunk rovására ment, amiből 2-3 könnyű lefordulás gólt kaptunk. Az utolsó negyedben megmutatta a csapat az oroszlánkörmeit és megközelítettük a Honvédot, de a 4 perces kiállítás gyakorlatilag eldöntötte végérvényesen a mérkőzést.

A Kaposvár ellen bután és rossz felfogásban kezdtünk és hamar hátrányba kerültünk, de a második negyedben rendeztük a sorokat és innentől gyakorlatilag végig irányítva a játékot, sok úszással magabiztos győzelmet arattunk a felsőházas riválisunk ellen. Külön öröm volt látni, hogy a 9-es és 2000-es születésű játékosok milyen motiváltan és bátran teljesítettek. Látványosan és nagy kedvvel játszott a csapat!

Összességében elégedett vagyok a látottakkal, jól szolgálja ez a sorozat a majdani bajnoki kezdést.