Leány Serdülő: TVSE – ZF-Eger: 9-10

Fantasztikus hangulatú esti mérkőzésen nyert az egri csapat, de a hazai lányok minden dicséretet megérdemelnek megalkuvást nem tűrő, csupa szív játékukért.

Bicskei Péter edző: Soha nem játszottunk még ilyen hangulatú mérkőzésen, ami a lelkes közönségünknek köszönhetően magával ragadta a csapatunkat. Mindenki maximális teljesítményt nyújtott kivétel nélkül. Senki sem gondolta volna, hogy az őszi 20:5 után a negyedik negyedben is még mi fogunk vezetni az országos serdülő bajnokság negyedik helyezettjével szemben. Ha több ilyen mérkőzést fogunk játszani, akkor meglesz a kellő rutinunk ahhoz, hogy a végére is sikerüljön megtartani az előnyünket. Pápai Barbi ziccereket védett, Antalóczy Dorka és Hidas Dóri megint gólerősen játszott, de mindenkit dicséret illet az 1-estől a 14-es sapkáig. Már nincs messze az az idő amikor egyik ellenfelünk sem mehet biztosra ellenünk a tatabányai “oroszlánbarlang”-ban.

Leány Serdülő Országos Bajnokság, Alapszakasz 12. forduló: TVSE – ZF-Eger: 9-10
Időpont: 2014. április 9. 19:30

A csapat: Pápai – Dobos, Zantleitner, Hidas 4, Bartus 1, Szolnok, Antalóczy 4
Csere: Schatz, Pintér B., Pintér P., Nagy

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.