" /> BVLSZ – Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság, rájátszás: KóPé – TVSE: 9-9 | TVSE - Tatabányai Vízmű Sportegyesület
BVLSZ – Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság, rájátszás: KóPé – TVSE: 9-9

Nem igazán jó előjelekkel indult a tatabányai csapat számára a találkozó, mert Pápai eltiltás, míg Pintér és Csánó családi okokból nem tarthatott a többiekkel. Fiatalabbakkal kiegészülve – akiből még a kezdőbe is jutott – is jól helytállt a csapatunk és nagy csatában sikerült megszerezni egy pontot.

Bicskei Péter edző: Minden szépen indult a mérkőzésen. Remekül védekeztünk, ötletesen támadtunk, a félidőben ennek köszönhetően három góllal vezettünk. Aztán megint jött a már-már szokásos mélypontunk és néhány perc alatt feljött a KóPé együttese döntetlenre. A bajt még sikerült tetézni azzal, hogy Várnagy elkövetett egy buta hibát, amiért végleg kiállították cserével. Ezzel a súlyos fegyelmezetlenségével majdnem el is dőlt a találkozó, pillanatokon belül két góllal vezetett az ellenfél. Az utolsó másfél perc azonban Tátrai pillanatait hozta, egy góllal és egy büntetőt érő betöréssel sikerült kiegyenlítenünk.

BVLSZ – Markovits Kálmán Gyermek 2001 Bajnokság felsőház rájátszás 6. forduló: KóPé – TVSE: 9-9
2014. május 3. 12:00 – Százhalombatta

A csapat: Rózsa – Várnagy 3, Tátrai 1, Galler 4, Nagy, Schatz 1, Domina
Csere: Hulényi, Bokros

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.