Fiú Gyermek csapat: TVSE – Kaposvári Vízilabda (kvalifikáció): 15-6

Csányi Róbert edző: Bár a papírforma alapján, gólokkal jobb ezen korosztályunk is az ellenfélnél, de aki gyerekekkel foglalkozik vagy foglalkozott valaha is, az tudja, hogy ebben a korosztályban aztán minden lehet. Jól kezdtünk és elmentünk 3 góllal, majd jött a szokásos”betegségünk”, az ellenfél “támadás nélkül” lőtt/ejtett 3 gólt és kezdhettünk mindent elölről. A harmadik negyedtől váltottunk a támadási felállásunkban és innentől már nem volt vita, a srácok elkapták a fonalat és magabiztosan hoztuk le a mérkőzést. Stabil volt a kapusteljesítmény, mindenkin láttam az elszántságot és a mindenáron győzni akarást. Gratulálok a srácoknak, mert nagy nyomás alatt is remekül teljesítenek!

Fiú Gyermek Országos Bajnokság, Kvalifikáció 2014-2015, B csoport 2. forduló: TVSE – Kaposvári Vízilabda: 15-6
Időpont: 2014. szeptember 7. 11:15

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.