Fiú Serdülő: TVSE – Kaposvári Vízilabda (kvalifikáció): 17-6

Csányi Róbert edző: Tudtuk, hogy elsősorban a Kaposvár elleni összecsapások lesznek perdöntőek és úgy is készültünk a mérkőzésre. Úgy kezdünk és úgy is folytattuk a mérkőzést, ahogy egy felsőházba igyekvő csapatnak illik! Gyakorlatilag a második negyedre már eldőlt a találkozó sorsa, és 12 gólos vezetésünknél már játéké lehetőséget tudtam adni minden játékosomnak. Tudtam, hogy a Kaposvár nem fog tudni mit kezdeni a gyors, fordulékony játékosainkkal és ez ki fog jönni előbb-utóbb. Arra még én sem gondoltam, hogy ilyen hamar! Remek kapusteljesítmény mellett gyakorlatilag szétziláltuk az ellenfelet és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Gratulálok a fiúknak ehhez a teljesítményhez, és ahhoz is, hogy az ellenfél harmadik negyedtől nyújtott provokatív, néhol durva “játékát” mi nem vettük fel, és JÁTÉKBAN múltuk felül riválisunkat.

Fiú Serdülő Országos Bajnokság 2014-2015, Kvalifikáció, B csoport 2. forduló: TVSE – Kaposvári Vízilabda: 17-6
Időpont: 2014. szeptember 7. 10:00

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.