Fiú Gyermek csapat: Racionet Honvéd – TVSE: 17-11

Csányi Róbert edző: Sajnos nem tudtunk visszavágni a Brandi kupa döntőbeli vereség miatt, de amit ma lövőerőben produkált a Honvéd, arra ma nem volt ellenszerünk. Fordulatos nyílt meccs volt a harmadik negyed elejéig, de addigra már 2 alapemberünk kipontozódott, amit egyszerűen nem bírunk el ezen a szinten. Utána pedig gyakorlatilag szétlőtt minket az ellenfél és produkáltak egy 5-0-ás szériát, amivel el is dőlt a mérkőzés. A 11 lőtt gól dicséretes, mert ez a Honvéd bizony ott lesz a dobogón a gyerek korosztályban viszont 17 gólt soha semmilyen körülmények között nem szabad kapnunk, amiben sajnos taktikai fegyelmezetlenségek is közrejátszottak.

Fiú Gyermek Országos Bajnokság 2014-2015, A csoport 1. forduló: Racionet Honvéd – TVSE: 17-11
Időpont: 2014. szeptember 21. 12:30

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.