" /> Fiú Ifjúsági csapat: Budapest Honvéd – TVSE: 12-4 | TVSE - Tatabányai Vízmű Sportegyesület
Fiú Ifjúsági csapat: Budapest Honvéd – TVSE: 12-4

Zantleitner Tamás edző: Tudtuk, hogy a bajnokság egyik bajnokesélyeséhez látogatunk, ahol több válogatott, mitöbb junior világbajnok is szerepel. Az elején derekasan tartottuk magunkat és 2 negyedig szorossá tudtuk tenni a mérkőzést. A második félidőben aztán kijött a felsőházas rutinunk hiánya, plusz egy kis tisztelettel párosuló ítéletek a Honvéd felé, és a Honvéd ezt kíméletlenül kihasználta. Ami viszont biztató, hogy 3-4 olyan gólt kaptunk, amit egy kis figyelemmel és rutinszerzéssel el fogunk tudni kerülni a folytatásban, ezzel eredményesebbek is lehetünk és kell is lennünk. Nincs 8 gól a két csapat között, de tény, ez a Honvéd 4-5 góllal jelenleg mindenképp jobb.

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság, 2014-2015 A csoport 1. forduló: Budapest Honvéd – TVSE: 12-4
Időpont: 2014. szeptember 21. 10:00

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.