" /> Fiú Serdülő: TVSE – Racionet Honvéd: 8-14 | TVSE - Tatabányai Vízmű Sportegyesület
Fiú Serdülő: TVSE – Racionet Honvéd: 8-14

Csányi Róbert edző: Tudtuk, hogy a Honvéd milyen felfogásban játszik és próbáltunk ennek megfelelően készülni a mérkőzésre, de sajnos már a meccs elején egy “nagyvonalú” játékvezetői ítélet miatt elvesztettük egyik alapemberünket, egy 4 perces kiállítás révén. Ugyan jól vészeltük át ezt a helyzetet, de a második negyedben sajnos belementünk egy fizikai birkózásba, aminek révén újabb 2 emberünk pontozódott ki, amivel a Honvéd megfogta a mérkőzést és ezzel a negyeddel el is döntötte. Mindemellett most nem jöttek azok a szokásos jó egyéni teljesítmények sem, amivel ősszel rangadókat tudtunk nyerni. A lelkesedés megvolt, de ez ma kevés volt.

Fiú Serdülő Országos Bajnokság 2014-2015, A csoport 12. forduló: TVSE – Racionet Honvéd: 8-14
Időpont: 2015. február 8. 10:00

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.