Fiú Ifjúsági: UVSE – TVSE: 13-4

Zantleitner Tamás edző: Tartottam ettől a mérkőzéstől, mert 2 alapemberünk is hiányzott és gyakorlatilag a serdülő csapat 80%-val kellett kiállni egy junior világbajnokokat felvonultató Újpesttel szemben. Egy kicsit talán lebecsült az ellenfél minket, de ez mit sem von le abból a tényből, hogy a harmadik negyed közepén 5-4 volt az eredményjelzőn. Lelkesen és Moravcsik Martin vezérletével jól védekezve játszottunk. Viszont azzal, hogy hatalmas erőt mozgósítottunk a védekezésre, a támadásainkra már nem futotta az utolsó negyedben. Ekkor az Újpest már igazolta erőfölényét és magabiztosan nyert! Ennek ellenére jól küzdöttünk és hajtottak a srácok, ami biztató lehet a következő számunkra igen fontos Debrecen elleni összecsapásra.

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság 2014-2015, A csoport 13. forduló: UVSE – TVSE: 13-4
Időpont: 2015. február 10. 16:15

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.