Fiú Gyermek I.: TVSE – DVSE: 7-14

Csányi Róbert edző: Azt mondtam a Honvéd mérkőzés után, hogy tavasszal minden csapatnak komoly ellenfelei leszünk, amit ezen a találkozón is bizonyítottunk… ami persze nem mindig pontszerzésben fog megnyilvánulni! Az őszi bajnok látogatott hozzánk, és bizony a harmadik negyedben 5-4 volt az eredményjelzőn úgy, hogy ismét elvesztettük egyik alapemberünket egy fegyelmezetlenség miatt már a második negyedben. Az utolsó negyedben dőlt csak el a mérkőzés, ahol már nem egy 2002-es játékos is vízben volt. A srácok ismét bizonyították, hogy nem véletlenül vannak a felsőház csapatai között. Hétről hétre egyre jobban játszik a csapat, és végre azt az arcukat mutatják a gyerekek, amit a nyáron láttam és tapasztaltam. Nem vagyunk eredménykényszerben és továbbra is építkezünk, de jó látni és tapasztalni, hogy ami ősszel küszködésnek tűnt, az igazából egy tanulópénz volt, de főleg befektetés, ami szépen lassan kezd kamatozni.

Fiú Gyermek Országos Bajnokság 2014-2015, A csoport 14. forduló: TVSE – DVSE: 7-14
Időpont: 2015. február 22. 11:15

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.