Fiú Serdülő: Aligátor Vízilabda – TVSE: 16-15

Csányi Róbert edző: Mindkét csapat számára nagyon fontos mérkőzésen rendkívül gyengén és figyelmetlenül kezdtünk, aminek következményeként a helyi gárda elment 5 góllal. A harmadik negyedtől rendeztük a sorokat és rámenősebb játékkal az utolsó negyed utolsó percében már mi vezettünk, de egy hátrányt sajnos nem tudtunk kivédekezni, amivel megmentette a mérkőzést a Szombathely. Azt kell, hogy mondjam, hogy most is inkább jól játszottunk, mint rosszul és hihetetlen mélységekből tudunk visszajönni, amiért külön gratulálok a csapatnak. Engem a játék érdekel és a hozzáállás, nem pedig az, hogy ki tudja belőni az ötméterest, ami mindig egy orosz rulett. Főleg úgy, hogy a lövő embereink rendre kipontozódnak a lövőpárbajra. Nagyszerűen teljesített serdülőcsapatunk a szezonban, mindezt klasszikus center nélkül… le a kalappal a fiúk előtt!

Fiú Serdülő Országos Bajnokság 2014-2015, A csoport 22. forduló: Aligátor Vízilabda – TVSE: 9-9  (ötméteresekkel: 16-15)
Időpont: 2015. április 15. 13:30

A mérkőzés jegyzőkönyv itt tekinthető meg.

A mérkőzés statisztikáit pedig itt lehet megnézni.