Fiú Gyermek I. csapat – 2014-2015

tvse_gyermek-20140915

Mérkőzések

Fiú Gyermek 2015. évi Halassy Olivér Kupa 9-28. helyért

Halassy Olivér Kupa, C csoport J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Kanizsa 2 2 0 0 15 6 9 6
2. MVLC Miskolc 2 1 0 1 10 13 -3 3
3. Szegedi Vízipóló 2 1 0 1 10 10 0 3
4. TVSE 2 0 0 2 8 14 -6 0

 

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2015.06.14. 11:00 TVSE – MVLC Miskolc 4-6
13:00 TVSE – Szeged 4-8

Fiú Gyermek 2015. évi Halassy Olivér Kupa

Halassy Olivér Kupa, C csoport J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. TVSE 2 2 0 0 37 11 26 6
2. KSI SE 2 1 0 1 30 20 10 3
3. HKPS 2 0 0 2 10 46 -36 0

 

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2015.05.10. 10:00 TVSE – HKPS 21-8
3. 2015.05.24. 11:15 TVSE – KSI SE 9-12

Fiú Gyermek Országos Bajnokság 2014-2015, Alapszakasz

Fiú Gyermek csapat Országos Bajnokság – Alapszakasz, A csoport
J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. DVSE 22 19 0 3 331 216 115 58
2. UVSE 22 19 0 3 313 163 140 56
3. Szentes 22 18 0 4 337 240 97 52
4. BVSC-Zugló 22 14 0 8 247 201 46 41
5. Racionet Honvéd 22 12 0 10 288 255 33 36
6. Aligátor Vízilabda 22 11 0 11 270 246 24 35
7. Vasas Sport Club 22 11 0 11 274 248 26 35
8. FTC Vizilabda Ut 22 10 0 12 229 242 -13 30
9. KSI SE 22 8 0 14 249 227 22 24
10. ZF-Eger 22 8 0 14 253 259 -6 22
11. TVSE 22 2 0 20 198 310 -112 7
12. Pécsi Sport 22 0 0 22 97 469 -372 0

 

Fiú Gyermek csapat Országos Bajnokság, Kvalifikáció – B csoport
J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. TVSE 3 3 0 0 37 19 18 8
2. Kaposvári Vízilabda Club 3 1 0 2 31 37 -6 4
3. Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club 3 1 0 2 28 33 -5 4
4. Hírös Sport Nonprofit Kft 3 1 0 2 26 33 -7 2

 

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
K 2014.09.06. 12:15 HVSC – TVSE (kvalifikáció) 10-12
K 2014.09.07. 11:15 TVSE – Kaposvári Vízilabda (kvalifikáció) 15-6
K 2014.09.14. 11:15 TVSE – KESI (kvalifikáció) 10-3
1. 2014.09.21. 12:30 Racionet Honvéd – TVSE 17-11
2. 2014.09.28. 11:15 TVSE – UVSE 5-15
3. 2014.10.12. 14:00 DVSE – TVSE 23-12
4. 2014.10.19. 13:45 TVSE – BVSC-Zugló 6-13
5. 2014.10.22. 11:45 Pécsi Sport Nonp – TVSE 6-14
6. 2014.11.02. 12:15 Szentes – TVSE 14-9
7. 2014.11.09. 11:15 TVSE – KSI SE 4-17
8. 2014.11.16. 11:15 FTC Vizilabda Ut – TVSE 8-6
9. 2014.11.23. 10:00 TVSE – ZF-Eger 8-9
10. 2014.12.07. 11:15 Vasas Sport Club – TVSE 17-12
11. 2014.12.14. 11:15 TVSE – Aligátor Vízilabda 8-11
12. 2015.02.08. 11:15 TVSE – Racionet Honvéd 14-15
13. 2015.02.10. 18:00 UVSE – TVSE 19-4
14. 2015.02.22. 11:15 TVSE – DVSE 7-14
15. 2015.03.01. 11:15 BVSC-Zugló – TVSE 13-5
16. 2015.03.08. 12:45 TVSE – Pécsi Sport Nonp 21-6
17. 2015.03.22. 12:15 TVSE – Szentes 14-21
18. 2015.03.29. 11:15 KSI SE – TVSE 17-10
19. 2015.04.07. 11:15 TVSE – FTC Vizilabda Ut 8-13
20. 2015.04.12. 11:15 ZF-Eger – TVSE 11-5
21. 2015.04.03. 17:15 TVSE – Vasas Sport Club 5-14
22. 2015.04.19. 15:00 Aligátor Vízilabda – TVSE 14-8