Fiú Serdülő csapat – 2014-2015

Mérkőzések

Fiú Serdülő 2015. évi Vízvári György Kupa 9-27. helyért

Vízvári György Kupa, 9-27. helyért J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Racionet Honvéd 2 2 0 0 23 14 9 6
2. TVSE 2 1 0 1 20 21 -1 3
3. Cívis Póló Vízilabda 2 1 0 1 15 17 -2 3
4. Szeged Vízipóló 2 0 0 2 11 17 -6 0

 

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2015.05.31. 10:50 TVSE – Cívis Póló Vízilabda 10-7
13:00 TVSE – Racionet Honvéd 10-14

Fiú Serdülő 2015. évi Vízvári György Kupa

Vízvári György Kupa, C csoport J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. KSI SE 3 3 0 0 66 18 48 9
2. TVSE 3 2 0 1 30 35 -5 6
3. Csongrád 3 1 0 2 33 48 -15 3
4. HKPS 3 0 0 3 25 53 -28 0

 

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2015.05.10. 10:00 TVSE – HKPS 11-4
2. 2015.05.17. 13:30 Csongrád – TVSE 11-13
3. 2015.05.24. 10:00 TVSE – KSI SE 6-20

Fiú Serdülő Országos Bajnokság 2014-2015, Alapszakasz

Fiú Serdülő csapat Országos Bajnokság – Alapszakasz, A csoport
J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. UVSE 21 21 0 0 331 114 217 63
2. Vasas Sport Club 21 19 0 2 265 160 105 56
3. KSI SE 20 16 0 4 270 134 134 49
4. BVSC-Zugló 21 15 0 6 212 176 36 44
5. Szentes 20 11 0 9 209 188 21 34
6. Racionet Honvéd 21 9 0 12 181 221 -40 28
7. FTC Vizilabda Ut 20 9 0 11 170 207 -37 26
8. TVSE 22 7 0 15 194 277 -83 24
9. Aligátor Vízilabda 22 7 0 15 151 235 -84 20
10. ZF-Eger 20 6 0 14 173 209 -36 17
11. DVSE 21 5 0 16 190 252 -62 14
12. Pécsi Sport 21 0 0 21 121 292 -171 0

 

Fiú Serdülő csapat Országos Bajnokság, Kvalifikáció – B csoport
J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. TVSE 3 3 0 0 48 21 27 9
2. Kaposvári Vízilabda Club 3 2 0 1 31 35 -4 5
3. Hírös Sport Nonprofit Kft 3 1 0 2 21 27 -6 3
4. Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club 3 0 0 3 27 44 -17 1

 

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
K 2014.09.06. 13:30 HVSC – TVSE (kvalifikáció) 9-22
K 2014.09.07. 10:00 TVSE – Kaposvári Vízilabda (kvalifikáció) 17-6
K 2014.09.14. 10:00 TVSE – KESI (kvalifikáció) 9-6
1. 2014.09.21. 11:15 Racionet Honvéd – TVSE 13-8
2. 2014.09.28. 10:00 TVSE – UVSE 5-11
3. 2014.10.12. 16:30 DVSE – TVSE 12-13
4. 2014.10.19. 12:30 TVSE – BVSC-Zugló 8-17
5. 2014.10.22. 10.30 Pécsi Sport Nonp – TVSE 6-12
6. 2014.11.02. 11:00 Szentes – TVSE 16-12
7. 2014.11.09. 10:00 TVSE – KSI SE 5-14
8. 2014.11.16. 10:00 FTC Vizilabda Ut – TVSE 9-10
9. 2014.11.23. 10:00 TVSE – ZF-Eger 8-7
10. 2014.12.07. 10:00 Vasas Sport Club – TVSE 19-5
11. 2014.12.14. 12:30 TVSE – Aligátor Vízilabda 11-5
12. 2015.02.08. 10:00 TVSE – Racionet Honvéd 8-14
13. 2015.02.10. 19:15 UVSE – TVSE 17-7
14. 2015.02.22. 10:00 TVSE – DVSE 14-15
15. 2015.03.01. 11:15 BVSC-Zugló – TVSE 13-4
16. 2015.03.08. 14:00 TVSE – Pécsi Sport Nonp 10-7
17. 2015.03.22. 11:00 TVSE – Szentes 7-8
18. 2015.03.29. 10:00 KSI SE – TVSE 16-4
19. 2015.04.07. 10:00 TVSE – FTC Vizilabda Ut 12-9
20. 2015.04.12. 12:30 ZF-Eger – TVSE 13-16
21. 2015.04.03. 16:00 TVSE – Vasas Sport Club 3-17
22. 2015.04.15. 13:30 Aligátor Vízilabda – TVSE 16-15