Fiú Gyermek I. csapat – 2015-2016

Mérkőzések – Alapszakasz – A csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2015.10.04. 11:15 Szentes – EBP Tatabánya 11-10
2. 2015.10.11. 11:15 ZF-Eger – EBP Tatabánya 14-12
3. 2015.10.18. 11:15 EBP Tatabánya – KSI SE 8-22
4. 2015.10.22. 15:00 SZVSC – EBP Tatabánya 18-17
5. 2015.11.08. 16:15 BVSC-Zugló – EBP Tatabánya 18-10
6. 2015.11.15. 11:15 EBP Tatabánya – Racionet Honvéd 15-11
7. 2015.11.22. 14:00 AVUS – EBP Tatabánya 21-7
8. 2015.12.06. 11:15 EBP Tatabánya – FTC 6-16
9. 2015.12.13. 12:15 EBP Tatabánya – Szeged 8-10
10. 2016.02.07. 11:15 EBP Tatabánya – Vasas 6-19
11. 2016.02.14. 11:15 UVSE I. – EBP Tatabánya 22-8
12. 2016.02.21. 11:15 EBP Tatabánya – Kaposvár 14-8
13. 2016.02.28. 14:15 EBP Tatabánya – DVSE 13-10
14. 2016.03.13. 11:15 EBP Tatabánya – Szentes 12-18
15. 2016.03.14. 11:15 EBP Tatabánya – ZF-Eger 5-17
16. 2016.03.20. 11:15 KSI ES – EBP Tatabánya 19-6
17. 2016.04.03. 11:15 EBP Tatabánya – SZVSC 6-11
18. 2016.04.10. 11:15 EBP Tatabánya – BVSC-Zugló 4-17
19. 2016.04.17. 11:45 Racionet Honvéd – EBP Tatabánya 13-12
20. 2016.04.24. 11:15 EBP Tatabánya – AVUS 18-17
21. 2016.05.08. 11:15 FTC – EBP Tatabánya 15-5
22. 2016.05.15. 11:15 Szeged – EBP Tatabánya 13-7
23. 2016.05.22. 10:00 Vasas – EBP Tatabánya 20-7
24. 2015.05.27. 11:15 EBP Tatabánya – UVSE I. 6-15
25. 2016.05.11. 11:15 Kaposvár – EBP Tatabánya 8-14
26. 2016.05.29. 17:00 DVSE – EBP Tatabánya 15-8

Tabella – Alapszakasz – A csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. KSI SE 26 24 0 2 512 209 303 72
2. BVSC-Zugló 26 24 0 2 404 235 169 72
3. UVSE 26 23 0 3 409 187 222 58
4. Vasas Sport Club 26 19 0 7 338 217 121 57
5. FTC 26 17 0 9 328 249 69 52
6. Szentes 26 14 0 12 337 332 5 43
7. ZF-Eger 26 15 0 11 325 325 0 42
8. Szegedi Vízipóló Suli 26 13 0 13 255 275 -20 39
9. Domino AVUS 26 9 0 17 324 370 -46 29
10. Szolnok 26 9 0 17 333 422 -89 25
11. Racionet Honvéd 26 6 0 20 267 381 -114 18
12. EBP Tatabánya 26 5 0 21 254 398 -144 16
13. DVSE 26 4 0 22 245 542 -97 13
14. Kaposvár 26 0 0 26 127 506 -379 0

Mérkőzések – Kvalifikáció – A csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
K 2015.09.19. 12:15 EBP Tatabánya – OSC Vízilabda Sportegyesület 12-4
K 2015.09.20. 10:00 SZVSC – EBP Tatabánya 13-10
K 2015.09.27. 11:15 EBP Tatabánya – Fehérvár Póló Sport 14-8

Tabella – Kvalifikáció – A csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Szolnoki Vízilabda Sport Club 3 3 0 0 43 20 23 9
2. EBP Tatabánya 3 2 0 1 36 25 22 6
3. OSC Vízilabda Sportegyesület 3 1 0 2 17 33 -16 3
4. Fehérvár Póló Sport 3 0 0 3 20 38 -18 0

Mérkőzések