Fiú Ifjúsági csapat – 2015-2016

Mérkőzések – Rájátszás – 9-12. helyért

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2016.06.05. 13:00 AVUS – EBP Tatabánya 9-7
2. 2016.06.05. 15:45 EBP Tatabánya – DVSE 16-9

Tabella – Rájátszás II. – 5-8. helyért

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. AVUS 2 2 0 0 12 8 4 6
2. SZVPS 2 1 0 1 11 9 2 3
3. EBP Tatabánya 2 1 0 1 23 18 5 3
4. DVSE 2 0 0 2 15 26 -11 0

Mérkőzések – Alapszakasz – A csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2015.10.04. 10:00 Szentes – EBP Tatabánya 18-6
2. 2015.10.11. 12:30 ZF-Eger – EBP Tatabánya 12-9
3. 2015.10.18. 12:30 EBP Tatabánya – KSI SE 7-23
4. 2015.10.22. 13:00 SZVSC – EBP Tatabánya 6-10
5. 2015.11.08. 17:30 BVSC-Zugló – EBP Tatabánya 13-8
6. 2015.11.15. 12:30 EBP Tatabánya – Racionet Honvéd 7-14
7. 2015.11.22. 15:15 AVUS – EBP Tatabánya 9-8
8. 2015.12.06. 12:30 EBP Tatabánya – FTC 8-10
9. 2015.12.13. 13:30 EBP Tatabánya – Szeged 11-13
10. 2016.02.07. 10:00 EBP Tatabánya – Vasas 5-10
11. 2016.02.14. 10:00 UVSE I. – EBP Tatabánya 22-9
12. 2016.02.21. 10:00 EBP Tatabánya – Kaposvár 11-10
13. 2016.02.28. 13:00 EBP Tatabánya – DVSE 10-14
14. 2016.03.13. 10:00 EBP Tatabánya – Szentes 8-15
15. 2016.03.14. 10:00 EBP Tatabánya – ZF-Eger 8-13
16. 2016.03.20. 12:30 KSI ES – EBP Tatabánya 13-7
17. 2016.04.03. 10:00 EBP Tatabánya – SZVSC 10-7
18. 2016.04.10. 10:00 EBP Tatabánya – BVSC-Zugló 7-16
19. 2016.04.17. 13:00 Racionet Honvéd – EBP Tatabánya 16-6
20. 2016.04.24. 10:00 EBP Tatabánya – AVUS 14-15
21. 2016.05.08. 12:30 FTC – EBP Tatabánya 13-5
22. 2016.05.15. 12:30 Szeged – EBP Tatabánya 12-7
23. 2016.05.22. 12:30 Vasas – EBP Tatabánya 15-7
24. 2015.05.27. 10:00 EBP Tatabánya – UVSE I. 8-25
25. 2016.05.11. 12:30 Kaposvár – EBP Tatabánya 17-9
26. 2016.05.29. 18:15 DVSE – EBP Tatabánya 12-13

Tabella – Alapszakasz – A csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. KSI SE 26 23 0 3 411 160 251 69
2. UVSE 26 23 0 3 412 193 219 67
3. BVSC-Zugló 26 20 0 5 335 188 147 60
4. Vasas Sport Club 26 19 0 6 363 234 129 58
5. ZF-Eger 26 19 0 6 306 228 78 58
6. FTC 26 19 0 6 282 208 64 55
7. Szentes 26 13 0 13 315 262 53 40
8. Racionet Honvéd 26 12 0 14 245 255 -10 35
9. Domino AVUS 26 10 0 16 214 291 -77 29
10. Szegedi Vízipóló Suli 26 8 0 18 210 308 -98 24
11. DVSE 26 6 0 20 211 394 -183 19
12. EBP Tatabánya 26 4 0 22 224 367 -143 14
13. Kaposvár 26 3 0 23 204 418 -214 9
14. Szolnok 26 1 0 25 170 386 -216 3

Mérkőzések – Kvalifikáció – A csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
K 2015.09.19. 13:30 EBP Tatabánya – OSC Vízilabda Sportegyesület 12-6
K 2015.09.20. 13:00 SZVSC – EBP Tatabánya 13-10
K 2015.09.27. 12:30 EBP Tatabánya – Fehérvár Póló Sport 8-6

Tabella – Kvalifikáció – A csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Szolnoki Vízilabda Sport Club 3 3 0 0 36 30 6 8
2. EBP Tatabánya 3 2 0 1 30 25 5 6
3. OSC Vízilabda Sportegyesület 3 1 0 2 26 26 -7 2
4. Fehérvár Póló Sport 3 0 0 3 23 23 -4 2

Mérkőzések