Férfi OB I csapat 2017-2018
A bajnokság végeredménye
1. FTC PQS Waterpolo
2. Szolnoki Dózsa
3. ZF-Eger
4. A-Híd OSC Újbuda
5. MKB Euroleasing BVSC-Zugló
6. PannErgy-Miskolc Vízilabda Club
7. Racionet Honvéd
8. Debrecen
9. Kaposvári Vízilbada Klub
10. PVSK-Mecsek Fűszért
11. Metalcom Szentes
12. VasasPlaket
13. Aligátor Vízilabda Kft.
14. TVSE
15 UVSE
16. Contitech Szeged

Mérkőzések – Rájátszás II. – 13-14. helyért

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.05.12. 17:00 AVUS – TVSE 11-6
2. 2018.05.16. 17:30 TVSE – AVUS 11-14

Tabella – Rájátszás II. – 13-14. helyért

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. AVUS 2 2 0 0 25 17 8 6
2. TVSE 2 0 0 2 17 25 -8 0

Mérkőzések – Rájátszás I. – K14-15

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.04.25. 18:00 TVSE – UVSE 7-6

Tabella – Rájátszás I. – K14-15

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. TVSE 1 1 0 0 7 6 1 9
2. UVSE 1 0 0 1 6 7 -1 0

Mérkőzések – Középszakasz – Alsóház

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.02.24. 18:00 VasasPlaket – TVSE 12-7
2. 2018.03.03. 19:45 UVSE – TVSE 4-9
3. 2018.03.31. 16:00 TVSE – Kaposvári Vízilabda Klub 10-10
4. 2018.03.10. 16:00 TVSE – AVUS 7-9
5. 2018.03.17. 16:00 TVSE – VasasPlaket 8-9
6. 2018.03.24. 16:00 TVSE – UVSE 9-6
7. 2018.04.14. 16:00 Kaposvári Vízilabda Klub – TVSE 13-8
8. 2018.04.21. 17:00 AVUS – TVSE 15-14

Tabella – Középszakasz – Alsóház

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. PVSK-Mecsek Füszért 21 11 2 8 193 179 14 35
2. Kaposvári Vízilabda Klub 21 10 3 8 183 216 -33 33
3. VasasPlaket 22 9 3 10 178 205 -27 30
4. Metalcom Szentes 22 8 2 12 164 197 -33 26
5. Aligátor Vízilabda Kft. 22 8 0 14 194 272 -78 24
6. TVSE 22 5 3 14 165 211 -46 18
7. UVSE 21 2 1 18 134 256 -122 7
8. CONTITECH SZEGED 21 0 0 21 109 279 -170 0

Mérkőzések – Alapszakasz – B csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2017.10.04 17:15 Tatabánya – Contitech Szeged 9-6
2. 2017.10.07. 18:00 ZF-Eger – Tatabánya 15-5
3. 2017.10.11. 19:30 A-Híd OSC Újbuda – Tatabánya 15-3
4. 2017.10.21. 16:00 Tatabánya – PannErgy-Miskolc 6-3
5. 2017.10.28. 16:00 Tatabánya – PVSK-Mecsek 9-9
6. 2017.11.11. 17:30 Racionet Honvéd – Tatabánya 9-5
7. 2017.11.18. 16:00 Tatabánya – Metalcom Szentes 9-10
8. 2017.11.29. 18:30 Contitech Szeged – Tatabánya 5-7
9. 2018.02.09. 17:15 Tatabánya – ZF-Eger 6-13
10. 2018.01.20. 16:00 Tatabánya – A-Híd OSC Újbuda 5-12
11. 2018.01.27. 19:00 PannErgy-Miskolc – Tatabánya 13-9
12. 2018.01.31. 19:00 PVSK-Mecsek – Tatabánya 6-4
13. 2018.02.03. 16:00 Tatabánya – Racionet Honvéd 8-9
14. 2018.02.21. 19:00 Metalcom Szentes – Tatabánya 8-8

Tabella – Alapszakasz – B csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. ZF-Eger 14 13 1 0 175 77 98 40
2. A-Híd OSC Újbuda 14 11 0 3 153 83 70 33
3. PannErgy-Miskolc Vízilabda Club 14 8 2 4 138 97 41 26
4. Racionet Honvéd 14 7 1 6 121 116 5 22
5. PVSK-Mecsek Füszért 14 6 1 7 113 114 -1 19
6. Metalcom Szentes 14 4 1 9 105 141 -36 13
7. Tatabánya 14 3 2 9 93 133 -40 11
8. Contitech Szeged 14 0 0 14 60 197 -137 0

Mérkőzések