Férfi OB I csapat 2018-2019

Mérkőzések – Rájátszás II. – 11. helyért

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2019.05.11. 16:00 Tatabánya – AVUS 11-10
2. 2019.05.18. 16:00 AVUS – Tatabánya 8-10
3. 2019.05.22. 17:30 Tatabánya – AVUS 11-9

Tabella – Rájátszás II. – 11. helyért

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Tatabánya 3 2 0 1 30 29 1 6
2. AVUS 3 1 0 2 29 30 -1 3

Mérkőzések – Rájátszás I. – 9-12. helyért II.

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2019.05.01. 19:00 PVSK-Mecsek Füszért – TVSE 11-8
2. 2019.05.04. 17:30 TVSE – PVSK-Mecsek Füszért 5-7

Tabella – Rájátszás I. – 9-12. helyért II.

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. PVSK-Mecsek Füszért 4 2 1 1 37 33 4 7
2. Tatabánya 4 1 1 2 33 37 -4 4

Mérkőzések – Középszakasz – B csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2019.03.02. 16:00 Tatabánya – KSI Vízilabda Club 9-8
2. 2019.03.06. 17:30 Tatabánya – Metalcom Szentes 7-5
3. 2019.03.09. 16:00 AVUS – Tatabánya 8-10
4. 2019.03.16. 19:00 PVSK-Mecsek Fűszért – Tatabánya 11-11
5. 2019.03.23. 12:45 KSI Vízilabda Club – Tatabánya 10-8
6. 2019.04.10. 19:00 Metalcom Szentes – Tatabánya 11-10
7. 2019.04.17. 17:30 Tatabánya – AVUS 9-7
8. 2019.04.27. 17:30 Tatabánya – PVSK-Mecsek Fűszért 9-8

Tabella – Középszakasz – B csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Metalcom Szentes 22 11 2 9 179 196 -17 35
2. PVSK-Mecsek Fűszért 22 9 3 10 198 199 -1 30
3. Tatabánya 22 9 2 11 168 207 -39 29
4. AVUS 22 7 3 12 195 238 -43 24
5. UVSE Hungest Hotels 22 7 2 13 171 229 -58 23
6. VasasPlaket 22 6 2 14 176 231 -55 20
7. Kaposvári Vízilabda Klub 22 5 2 15 168 246 -78 17
8. KSI Vízilabda Club 22 1 0 21 144 264 -120 3

Mérkőzések – Alapszakasz – B csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.10.06. 16:00 Tatabánya – DVSE 8-7
2. 2018.10.20. 19:30 PannErgy-MVLC – Tatabánya 13-5
3. 2018.10.31. 19:30 A-Híd OSC Újbuda – Tatabánya 14-3
4. 2018.11.07. 17:30 Tatabánya – Szolnoki Dózsa 4-11
5. 2018.11.10. 16:00 Tatabánya – UVSE 9-10
6. 2018.11.24. 18:00 VasasPlaket – Tatabánya 7-7
7. 2018.11.28. 17:30 Tatabánya – Kaposvári VK 7-4
8. 2018.12.01. 17:00 DVSE – Tatabánya 16-13
9. 2019.01.12. 16:00 Tatabánya – PannErgy-MVLC 5-11
10. 2019.01.26. 16:00 Tatabánya – A-Híd OSC Újbuda 4-15
11. 2019.02.02. 16:00 Szolnoki Dózsa – Tatabánya 9-4
12. 2019.02.09. 13:15 UVSE – Tatabánya 8-7
13. 2019.02.16. 16:00 Tatabánya – VasasPlaket 10-6
14. 2019.02.23. 16:00 Kaposvári VK – Tatabánya 8-9

Tabella – Alapszakasz – B csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. A-Híd OSC Újbuda 14 14 0 0 207 82 125 42
2. Szolnoki Dózsa 14 11 0 3 166 89 77 33
3. PannErgy-MVLC 14 10 0 4 169 116 53 30
4. DVSE 14 6 0 8 129 154 -25 18
5. Tatabánya 14 4 1 9 95 139 -44 13
6. UVSE 14 4 0 10 98 158 -60 12
7. VasasPlaket 14 3 2 9 107 160 -53 11
8. Kaposvári VK 14 2 1 11 95 168 -73 7

Mérkőzések