Fiú Ifjúsági csapat – 2018-2019

Mérkőzések – Alapszakasz – A2 csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.09.23. 16:30 Koelner-Csongrád – TVSE 9-14
2. 2018.09.30. 11:00 HVSC – TVSE 14-11
3. 2018.10.07. 12:30 TVSE – UVSE II. 12-9
4. 2018.10.14. 17:30 Fehérvár VSE – TVSE 7-8
5. 2018.10.28. 13:30 Békéscsaba – TVSE 4-12
6. 2018.11.11. 12:30 TVSE – Ceglédi VSE 9-6
7. 2018.11.18. 16:00 Vízilovak – TVSE 6-16
8. 2018.11.25. 12:30 TVSE – Kaposvári VK 7-11
9. 2019.02.13. 16:30 TVSE – KESI
10. 2018.12.16. 13:00 A-Híd OSC Újbuda – TVSE
11. 2019.01.20. Dunaknyar Waterpolo – TVSE
12. 2019.01.27. TVSE – Oázis SC
13. 2019.02.03. YBL WPC – TVSE
14. 2019.02.17. TVSE – Koelner-Csongrád
15. 2019.02.24. TVSE – HVSC
16. 2019.03.03. UVSE II. – TVSE
17. 2019.03.10. TVSE – Fehérvár VSE
18. 2019.03.24. TVSE – Békéscsaba
19. 2019.03.31. Ceglédi VSE – TVSE
20. 2019.04.07. TVSE – Vízilovak
21. 2019.04.14. Kaposvári VK – TVSE
22. 2019.04.28. KESI – TVSE
23. 2019.05.05. TVSE – A-Híd OSC Újbuda
24. 2019.05.12. TVSE – Dunaknyar Waterpolo
25. 2019.05.19. Oázis SC – TVSE
26. 2019.06.02. TVSE – YBL WPC

Tabella – Alapszakasz – A2 csoport

M GY D V Dobott Kapott G Pont
1. Kaposvári Vízilabda Klub 8 8 0 0 139 46 93 24
2. HVSC 8 7 0 1 104 67 37 21
3. TVSE 8 6 0 2 89 66 23 18
4. Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 8 6 0 2 97 62 35 18
5. A-Híd OSC Újbuda 8 5 0 3 91 56 35 15
6. Ceglédi VSE 8 5 0 3 94 62 32 15
7. Koelner-Csongrád 8 4 0 4 89 120 -31 12
8. Oázis Sport Club 8 4 0 4 99 84 15 12
9. YBL WPC 8 3 0 5 85 107 -22 9
10. UVSE Vízilabda Sportegyesület II. 8 3 0 5 99 78 21 9
11 Swietelsky Békéscsaba 8 2 0 6 62 119 -57 6
12. Vidám Vízilovak VCE 8 2 0 6 79 106 -27 6
13. Kecskeméti Junior Sport Kft. 8 1 0 7 57 118 -61 3
14. Dunaknyar Waterpolo 8 0 0 8 57 150 -93 0

Mérkőzések – Kvalifikáció A1 – 1. csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
2. 2018.09.15. 15:30 TVSE – PannErgy-MVLC 8-14
3. 2018.09.16. 16:30 Fehérvár VSE – TVSE 2-7

Tabella – Kvalifikáció A1 – 1. csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. PannErgy-MVLC 2 2 0 0 31 11 20 6
2. TVSE – PannErgy-MVLC 2 1 0 1 15 16 -1 3
3. Fehérvár Vízilabda Sportegyesület 2 0 0 2 5 24 -19 0

Mérkőzések