Fiú Serdülő csapat – 2018-2019

Mérkőzések – Alapszakasz – A2 csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.09.23. 15:15 Legrand-Csongrád – TVSE 17-7
2. 2018.09.30. 14:00 HVSC – TVSE 0-16
3. 2018.10.07. 11:15 TVSE – UVSE II. 9-13
4. 2018.10.14. 15:00 Fehérvár VSE – TVSE 16-10
5. 2018.10.28. 12:15 Békéscsaba – TVSE 10-12
6. 2018.11.11. 11:15 TVSE – Ceglédi VSE 10-9
7. 2018.11.18. 13:00 Vízilovak – TVSE 11-6
8. 2018.11.25. 11:15 TVSE – Kaposvári VK 6-18
9. 2019.02.13. 17:45 TVSE – KESI
10. 2018.12.16. 10:00 A-Híd OSC Újbuda – TVSE 15-5
11. 2019.01.20. 11:15 Dunaknyar Waterpolo – TVSE 12-9
12. 2019.01.27. 11:15 TVSE – Oázis SC 16-10
13. 2019.02.03. 15:15 YBL WPC – TVSE 13-10
14. 2019.02.17. 11:15 TVSE – Legrand-Csongrád
15. 2019.02.24. 11:15 TVSE – HVSC
16. 2019.03.03. 14:30 UVSE II. – TVSE
17. 2019.03.10. 12:30 TVSE – Fehérvár VSE
18. 2019.03.24. 12:30 TVSE – Békéscsaba
19. 2019.03.31. 12:15 Ceglédi VSE – TVSE
20. 2019.04.07. 11:15 TVSE – Vízilovak
21. 2019.04.14. Kaposvári VK – TVSE
22. 2019.04.28. 11:15 KESI – TVSE
23. 2019.05.05. 12:30 TVSE – A-Híd OSC Újbuda
24. 2019.05.12. 12:30 TVSE – Dunaknyar Waterpolo
25. 2019.05.19. 11:30 Oázis SC – TVSE
26. 2019.06.02. TVSE – YBL WPC

Tabella – Alapszakasz – A2 csoport

M GY D V Dobott Kapott G Pont
1. A-Híd OSC Újbuda 13 13 0 0 202 70 132 39
2. Kaposvári Vízilabda Klub 13 11 0 2 195 94 101 33
3. Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 13 11 0 2 206 112 94 33
4. Koelner-Csongrád 13 10 0 3 205 131 74 30
5. Vidám Vízilovak VCE 13 10 0 3 158 122 36 30
6. YBL WPC 13 6 0 7 156 164 -8 18
7. Dunakanyar Waterpolo 13 6 0 7 166 156 10 18
8. Kecskeméti Junior Sport Kft 12 5 0 7 125 158 -33 15
9. UVSE Vízilabda Sportegyesület II. 13 5 0 8 135 128 7 15
10. TVSE 12 4 0 8 116 144 -28 12
11 Oázis Sport Club 13 3 0 10 123 177 -54 9
12. Ceglédi VSE 13 3 0 10 126 166 -40 9
13. Swietelsky Békéscsaba 13 3 0 10 83 160 -77 9
14. HVSC 13 0 0 13 48 262 -214 0

Mérkőzések – Kvalifikáció A1 – 1. csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.09.14. 16:15 Fehérvár VSE – TVSE 9-8
3. 2018.08.16. 15:15 TVSE – PannEgy-MVLC 8-10

Tabella – Kvalifikáció A1 – 1. csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Fehérvár Vízilabda Sportegyesület 2 2 0 0 24 21 3 6
2. PannErgy-MVLC 2 1 0 1 23 23 0 3
3. TVSE 2 0 0 2 16 19 -3 0

Mérkőzések