Fiú Serdülő csapat – 2018-2019

Mérkőzések – Alapszakasz – A2 csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.09.23. 15:15 Kolner-Csongrád – TVSE 17-7
2. 2018.09.30. 14:00 HVSC – TVSE 0-16
3. 2018.10.07. 11:15 TVSE – UVSE II. 9-13
4. 2018.10.14. 15:00 Fehérvár VSE – TVSE 16-10
5. 2018.10.28. 12:15 Békéscsaba – TVSE 10-12
6. 2018.11.11. 11:15 TVSE – Ceglédi VSE 10-9
7. 2018.11.18. 13:00 Vízilovak – TVSE 11-6
8. 2018.11.25. 11:15 TVSE – Kaposvári VK 6-18
9. 2019.02.13. 17:45 TVSE – KESI 9-12
10. 2018.12.16. 10:00 A-Híd OSC Újbuda – TVSE 15-5
11. 2019.01.20. 11:15 Dunaknyar Waterpolo – TVSE 12-9
12. 2019.01.27. 11:15 TVSE – Oázis SC 16-10
13. 2019.02.03. 15:15 YBL WPC – TVSE 13-10
14. 2019.02.17. 11:15 TVSE – Kolner-Csongrád 9-15
15. 2019.02.24. 12:15 TVSE – HVSC 15-3
16. 2019.03.03. 14:30 UVSE II. – TVSE 13-7
17. 2019.03.10. 12:30 TVSE – Fehérvár VSE 5-12
18. 2019.03.24. 13:30 TVSE – Békéscsaba 9-11
19. 2019.03.31. 12:15 Ceglédi VSE – TVSE 9-5
20. 2019.04.07. 11:15 TVSE – Vízilovak 4-8
21. 2019.04.14. 11:15 Kaposvári VK – TVSE 22-4
22. 2019.04.28. 11:15 KESI – TVSE 16-8
23. 2019.05.05. 12:30 TVSE – A-Híd OSC Újbuda 3-13
24. 2019.05.12. 12:30 TVSE – Dunaknyar Waterpolo 3-10
25. 2019.05.19. 11:30 Oázis SC – TVSE 4-12
26. 2019.06.02. 12:30 TVSE – YBL WPC 7-14

Tabella – Alapszakasz – A2 csoport

M GY D V Dobott Kapott G Pont
1. A-Híd OSC Újbuda 26 26 0 0 393 135 258 78
2. Vidám Vízilovak VCE 26 21 2 3 316 215 101 66
3. Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 26 21 1 4 380 214 166 64
4. Koelner-Csongrád 26 20 1 5 400 257 143 62
5. Kaposvári Vízilabda Klub 26 20 0 6 380 202 178 60
6. Dunakanyar Waterpolo 26 12 1 13 299 299 0 38
7. YBL WPC 26 12 0 14 309 298 11 36
8. Kecskeméti Junior Sport Kft 26 11 1 14 290 323 -33 34
9. UVSE Vízilabda Sportegyesület II. 26 10 1 15 255 248 7 31
10. Ceglédi VSE 26 7 1 18 245 305 -60 23
11 TVSE 26 6 1 19 216 206 -90 19
12. Oázis Sport Club 26 6 0 20 252 351 -99 18
13. Swietelsky Békéscsaba 26 5 1 20 172 340 -168 17
14. HVSC 26 0 0 26 104 518 -414 0

Mérkőzések – Kvalifikáció A1 – 1. csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.09.14. 16:15 Fehérvár VSE – TVSE 9-8
3. 2018.08.16. 15:15 TVSE – PannEgy-MVLC 8-10

Tabella – Kvalifikáció A1 – 1. csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Fehérvár Vízilabda Sportegyesület 2 2 0 0 24 21 3 6
2. PannErgy-MVLC 2 1 0 1 23 23 0 3
3. TVSE 2 0 0 2 16 19 -3 0

Mérkőzések