Férfi OB I csapat – 2020-2021

Mérkőzések – Alapszakasz – 1. csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2020.12.02. 20:30 TVSE – Metacom Szentes 10-11
2. 2020.09.02. 16:00 TVSE – A-Híd VasasPlaket 1-9
3. 2020.09.09. 19:45 UVSE – TVSE 11-8
4. 2020.09.12. 19:00 Honvéd – TVSE 15-6
5. 2020.09.19. 19:00 PVSK Mecsek – TVSE 11-10
6. 2020.09.23. 18:00 Szolnoki Dózsa – TVSE 17-5
7. 2020.10.01. 12:00 ZF-Eger – TVSE 14-4
8. 2020.10.07. 17:30 TVSE – OSC Újbuda 3-18
9. 2020.11.10. 12:00 TVSE – Kaposvár 6-7
10. 2020.10.17. 16:00 TVSE – PannErgy-MVLC-Miskolc 8-14
11. 2020.11.06. 20:00 FTC – TVSE 22-6
12. 2020.11.30. 12:00 TVSE – Szeged 10-14
13. 2020.11.25. 20:45 KSI SE – TVSE 14-12
14. 2020.12.08. 20:00 BVSC-Zugló – TVSE 21-7
15. 2020.12.12. 17:00 Debrecen – TVSE 7-10
16. 2021.01.16. 18:00 Metacom Szentes – TVSE 16-10
17. 2021.01.23. 18:00 A-Híd VasasPlaket – TVSE 23-6
18. 2021.01.30. 16:00 TVSE – UVSE
19. 2021.02.03. 12:00 TVSE – Honvéd
20. 2021.02.27. TVSE – PVSK Mecsek
21. 2021.03.10. TVSE – Szolnoki Dózsa
22. 2021.03.17. TVSE – ZF-Eger
23. 2021.03.27. OSC Újbuda – TVSE
24. 2021.03.31. Kaposvár – TVSE
25. 2021.04.14. PannErgy-MVLC-Miskolc – TVSE
26. 2021.04.17. TVSE – FTC
27. 2021.04.28. Szeged – TVSE
28. 2021.05.01. TVSE – KSI SE
29. 2021.05.08. TVSE – BVSC-Zugló
30. 2021.05.12. TVSE – Debrecen

Tabella – Alapszakasz – 1. csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Szolnoki Dózsa 17 17 0 0 268 129 139 51
2. OSC Újbuda 17 15 1 1 256 118 138 46
3. FTC 17 15 0 2 266 135 131 45
4. A-Híd VasasPlaket 17 11 1 5 191 130 61 34
5. BVSC-Zugló 16 11 1 4 229 150 79 34
6. Budapest Honvéd 17 10 1 6 185 159 26 31
7. ZF-Eger 17 9 2 6 186 179 7 29
8. UVSE 17 8 2 7 161 173 -12 26
9. PannErgy-MVLC-Miskolc 17 6 3 8 162 190 -28 21
10. Metacom Szentes 17 6 2 9 152 215 -63 20
11. Kaposvár 17 6 0 11 162 230 -68 18
12. PVSK Mecsek 17 4 4 9 161 189 -28 16
13. Szeged 17 4 2 11 145 208 -63 14
14. Debrecen 18 2 1 15 139 251 -112 7
15. KSI SE 17 1 0 16 171 256 -85 3
16. TVSE 17 1 0 16 123 245 -122 3

Mérkőzések