Fiú Ifjúsági csapat – 2014-2015

tvse_ifjusagi-20140915

Fiú Ifjúsági 2015. évi Lemhény Dezső Kupa 9-16. helyért

Lemhény Dezső Kupa, 9-16. helyért J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Budapest Honvéd 2 2 0 0 19 10 9 6
2. Szolnok 2 1 0 1 13 16 -3 3
3. TVSE 2 1 0 1 16 11 5 3
4. Szentes 2 0 0 2 8 19 -11 0

 

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2015.06.07. 13:10 TVSE – Szolnok 6-7
15:10 TVSE – Szentes 10-4

Fiú Ifjúsági 2015. évi Lemhény Dezső Kupa

Lemhény Dezső Kupa, C csoport J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. KSI SE 2 2 0 0 43 16 27 6
2. TVSE 2 1 0 1 25 22 6 3
3. HKPS 2 0 0 2 13 43 -30 0

 

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2015.05.10. 12:30 TVSE – HKPS 15-7
3. 2015.05.24. 12:30 TVSE – KSI SE 10-15

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság 2014-2015 – Rájátszás 9-12. helyért

Fiú Ifjúsági csapat Országos Bajnokság – Rájátszás 9-12. helyért
J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. FTC Vízilabda 2 2 0 0 24 16 8 6
2. TVSE 2 1 0 1 24 25 -1 3
3. Aligátor 2 1 0 1 14 13 1 3
4. DVSE 2 0 0 2 14 22 -8 0

 

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2015.04.26. 12:30 DVSE – TVSE 9-13
2. 2015.04.26. 15:15 FTC Vízilabda – TVSE 16-11

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság 2014-2015 – Alapszakasz, A csoport

Fiú Ifjúsági csapat Országos Bajnokság – Alapszakasz, A csoport
J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. UVSE 21 18 0 3 348 158 190 54
2. BVSC-Zugló 21 17 0 4 290 188 102 52
3. ZF-Eger 20 15 0 5 287 154 133 45
4. Szentes 20 14 0 6 222 163 59 42
5. KSI SE 20 13 0 7 208 172 36 39
6. Budapesti Honvéd 21 12 0 9 254 189 65 35
7. Pécsi Sport 21 11 0 10 232 195 37 32
8. Vasas Sport Club 21 8 0 13 234 214 20 25
9. FTC Vizilabda Ut 20 8 0 12 203 187 16 24
10. DVSE 21 6 0 15 196 287 -91 19
11. TVSE 22 2 0 20 153 306 -153 5
12. Domino Avus 22 1 0 21 71 485 -414 3

 

Fiú Ifjúsági csapat Országos Bajnokság, Kvalifikáció – B csoport
J GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Kaposvári Vízilabda Club 3 3 0 0 74 9 65 9
2. TVSE 3 2 0 1 40 19 21 6
3. Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club 3 1 0 2 21 50 -29 3
4. Hírös Sport Nonprofit Kft 3 0 0 3 13 70 -57 0

 

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
K 2014.09.06. 11:00 HVSC – TVSE (kvalifikáció) 5-15
K 2014.09.07. 12:30 TVSE – Kaposvári Vízilabda (kvalifikáció) 5-6
K 2014.09.14. 12:30 TVSE – KESI (kvalifikáció) 20-8
1. 2014.09.21. 10:00 Budapest Honvéd – TVSE 12-4
2. 2014.09.28. 12:30 TVSE – UVSE 6-18
3. 2014.10.12. 15:15 DVSE – TVSE 15-9
4. 2014.10.19. 15:00 TVSE – BVSC-Zugló 6-18
5. 2014.10.22. 13:00 Pécsi Sport Nonp – TVSE 19-10
6. 2014.11.02. 13:30 Szentes – TVSE 15-6
7. 2014.11.09. 12:30 TVSE – KSI SE 8-17
8. 2014.11.16. 12:30 FTC Vizilabda Ut – TVSE 14-4
9. 2014.11.23. 11:15 TVSE – ZF-Eger 5-17
10. 2014.12.07. 12:30 Vasas Sport Club – TVSE 17-12
11. 2014.12.14. 10:00 TVSE – Domino Avus 8-5
12. 2015.02.08. 12:30 TVSE – Budapest Honvéd 3-11
13. 2015.02.10. 16:45 UVSE – TVSE 13-4
14. 2015.02.22. 12:30 TVSE – DVSE 10-13
15. 2015.03.01. 12:30 BVSC-Zugló – TVSE 9-8
16. 2015.03.08. 11:30 TVSE – Pécsi Sport Nonp 6-13
17. 2015.03.22. 13:30 TVSE – Szentes 4-10
18. 2015.03.29. 12:30 KSI SE – TVSE 10-5
19. 2015.04.07. 12:30 TVSE – FTC Vizilabda Ut 7-14
20. 2015.04.12. 10:00 ZF-Eger – TVSE 25-5
19. 2015.04.03. 18:30 TVSE – Vasas Sport Club 12-9
20. 2015.04.19. 20:00 Domino Avus – TVSE 12-11