" /> Fiú Serdülő csapat – 2015-2016 | TVSE - Tatabányai Vízmű Sportegyesület
Fiú Serdülő csapat – 2015-2016

Mérkőzések – Rájátszás – 9-12. helyért

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2016.06.12. 11:00 SZVPS – EBP Tatabánya 13-8
2. 2016.06.12. 14:00 EBP Tatabánya – AVUS 6-9

Tabella – Rájátszás II. – 9-12. helyért

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Honvéd 2 2 0 0 18 12 6 6
2. SZVPS 2 1 0 1 20 18 2 3
3. AVUS 2 1 0 1 14 14 0 3
4. EBP Tatabánya 2 0 0 2 14 22 -8 0

Mérkőzések – Alapszakasz – A csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2015.10.04. 12:30 Szentes – EBP Tatabánya 27-6
2. 2015.10.11. 10:00 ZF-Eger – EBP Tatabánya 17-5
3. 2015.10.18. 10:00 EBP Tatabánya – KSI SE 4-29
4. 2015.10.22. 16:30 SZVSC – EBP Tatabánya 11-10
5. 2015.11.08. 15:00 BVSC-Zugló – EBP Tatabánya 24-6
6. 2015.11.15. 10:00 EBP Tatabánya – Racionet Honvéd 9-13
7. 2015.11.22. 16:30 AVUS – EBP Tatabánya 14-1
8. 2015.12.06. 10:00 EBP Tatabánya – FTC 6-25
9. 2015.12.13. 11:00 EBP Tatabánya – Szeged 9-14
10. 2016.02.07. 12:30 EBP Tatabánya – Vasas 5-10
11. 2016.02.14. 10:00 UVSE I. – EBP Tatabánya 19-0
12. 2016.02.21. 12:30 EBP Tatabánya – Kaposvár 14-12
13. 2016.02.28. 15:30 EBP Tatabánya – DVSE 9-17
14. 2016.03.13. 12:30 EBP Tatabánya – Szentes 12-16
15. 2016.03.14. 12:30 EBP Tatabánya – ZF-Eger 5-17
16. 2016.03.20. 10:00 KSI ES – EBP Tatabánya 19-6
17. 2016.04.03. 12:30 EBP Tatabánya – SZVSC 8-6
18. 2016.04.10. 12:30 EBP Tatabánya – BVSC-Zugló 4-24
19. 2016.04.17. 10:30 Racionet Honvéd – EBP Tatabánya 7-9
20. 2016.04.24. 12:30 EBP Tatabánya – AVUS 12-9
21. 2016.05.08. 10:00 FTC – EBP Tatabánya 13-5
22. 2016.05.15. 10:00 Szeged – EBP Tatabánya 12-13
23. 2016.05.22. 11:15 Vasas – EBP Tatabánya 11-6
24. 2015.05.27. 12:30 EBP Tatabánya – UVSE I. 3-20
25. 2016.05.11. 10:00 Kaposvár – EBP Tatabánya 14-13
26. 2016.05.29. 15:45 DVSE – EBP Tatabánya 12-8

Tabella – Alapszakasz – A csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. KSI SE 26 25 0 1 416 169 247 75
2. UVSE 26 23 0 3 388 167 221 69
3. BVSC-Zugló 26 21 0 5 379 217 162 64
4. FTC 26 18 0 8 307 202 105 55
5. Vasas Sport Club 26 18 0 8 261 214 47 54
6. ZF-Eger 26 17 0 9 305 230 75 49
7. DVSE 26 14 0 12 320 255 65 42
8. Szentes 26 13 0 13 326 292 34 40
9. Szegedi Vízipóló Suli 26 8 0 18 253 347 -94 25
10. Racionet Honvéd 26 8 0 18 206 304 -98 23
11. Domino AVUS 26 6 0 20 200 343 -143 18
12. EBP Tatabánya 26 5 0 21 188 409 -221 15
13. Kaposvár 26 3 0 23 254 442 -188 9
14. Szolnok 26 3 0 23 171 383 -212 8

Mérkőzések – Kvalifikáció – A csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
K 2015.09.19. 11:00 EBP Tatabánya – OSC Vízilabda Sportegyesület 7-1
K 2015.09.20. 11:30 SZVSC – EBP Tatabánya 12-7
K 2015.09.27. 10:00 EBP Tatabánya – Fehérvár Póló Sport 13-7

Tabella – Kvalifikáció – A csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. Szolnoki Vízilabda Sport Club 3 3 0 0 47 20 27 9
2. EBP Tatabánya 3 2 0 1 37 20 17 6
3. Fehérvár Póló Sport 3 1 0 2 24 28 -4 3
4. OSC Vízilabda Sportegyesület 3 0 0 3 8 48 -40 0

Mérkőzések