Fiú Gyermek I. csapat – 2018-2019

Mérkőzések – Alapszakasz – A2 csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.09.23. 14:00 Aeroproddukt-Csongrád – TVSE 6-11
2. 2018.09.30. 12:30 HVSC – TVSE 4-14
3. 2018.10.07. 10:00 TVSE – UVSE II. 7-10
4. 2018.10.14. 16:15 Fehérvár VSE – TVSE 3-7
5. 2018.10.28. 11:00 Békéscsaba – TVSE 14-5
6. 2018.11.11. 10:00 TVSE – Ceglédi VSE 8-7
7. 2018.11.18. 14:30 Vízilovak – TVSE 3-10
8. 2018.11.25. 10:00 TVSE – Kaposvári VK 17-4
9. 2019.02.13. 19:00 TVSE – KESI 8-10
10. 2018.12.16. 11:30 A-Híd OSC Újbuda – TVSE 17-10
11. 2019.01.20. 10:00 Dunaknyar Waterpolo – TVSE 9-8
12. 2019.01.27. 12:30 TVSE – Oázis SC 16-11
13. 2019.02.03. 14:00 YBL WPC – TVSE 5-6
14. 2019.02.17. 12:30 TVSE – Aeroproddukt-Csongrád 18-7
15. 2019.02.24. 11:00 TVSE – HVSC 21-5
16. 2019.03.03. 16:00 UVSE II. – TVSE 13-8
17. 2019.03.10. 10:00 TVSE – Fehérvár VSE 17-9
18. 2019.03.24. 11:00 TVSE – Békéscsaba
19. 2019.03.31. 11:00 Ceglédi VSE – TVSE
20. 2019.04.07. 12:30 TVSE – Vízilovak
21. 2019.04.14. 12:30 Kaposvári VK – TVSE
22. 2019.04.28. 10:00 KESI – TVSE
23. 2019.05.05. 10:00 TVSE – A-Híd OSC Újbuda
24. 2019.05.12. 10:00 TVSE – Dunaknyar Waterpolo
25. 2019.05.19. 10:00 Oázis SC – TVSE
26. 2019.06.02. TVSE – YBL WPC

Tabella – Alapszakasz – A2 csoport

M GY D V Dobott Kapott G Pont
1. A-Híd OSC Újbuda 17 16 0 1 242 115 127 48
2. Swietelsky Békéscsaba 17 16 0 1 206 114 92 48
3. Kecskeméti Junior Sport Kft. 17 14 0 3 281 124 157 42
4. UVSE Vízilabda Sportegyesület II. 17 12 0 5 211 151 60 36
5. Dunakanyar Waterpolo 17 12 0 5 193 139 54 36
6. TVSE 17 11 0 6 191 137 54 33
7. Oázis Sport Club 17 9 0 8 202 209 -7 27
8. Ceglédi VSE 17 8 0 9 171 172 -1 24
9. YBL WPC 17 7 0 10 131 149 -18 21
10. Kaposvári Vízilabda Klub 17 4 0 13 134 222 -88 12
11 Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 17 4 0 13 136 202 -66 12
12. Vidám Vízilovak VCE 17 3 0 14 102 199 -97 9
13. Aeroproddukt-Csongrád 17 3 0 14 142 239 -97 9
14. HVSC 17 0 0 17 81 251 -170 0

Mérkőzések – Kvalifikáció A1 – 1. csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.09.14. 15:00 TVSE – PannEgy-MVLC 3-9
2. 2018.08.15. 13:00 Fehérvár VSE – TVSE 7-18

Tabella – Kvalifikáció A1 – 1. csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. PannErgy-MVLC 2 2 0 0 20 7 13 6
2. TVSE 2 1 0 1 21 16 5 3
3. Fehérvár Vízilabda Sportegyesület 2 0 0 2 11 29 -18 0

Mérkőzések