Fiú Ifjúsági csapat – 2018-2019

Mérkőzések – Alapszakasz – A2 csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
1. 2018.09.23. 16:30 Koelner-Csongrád – TVSE 9-14
2. 2018.09.30. 11:00 HVSC – TVSE 14-11
3. 2018.10.07. 12:30 TVSE – UVSE II. 12-9
4. 2018.10.14. 17:30 Fehérvár VSE – TVSE 7-8
5. 2018.10.28. 13:30 Békéscsaba – TVSE 4-12
6. 2018.11.11. 12:30 TVSE – Ceglédi VSE 9-6
7. 2018.11.18. 16:00 Vízilovak – TVSE 6-16
8. 2018.11.25. 12:30 TVSE – Kaposvári VK 7-11
9. 2019.02.13. 16:30 TVSE – KESI 15-3
10. 2018.12.16. 13:00 A-Híd OSC Újbuda – TVSE 8-9
11. 2019.01.20. 12:30 Dunaknyar Waterpolo – TVSE 5-21
12. 2019.01.27. 10:00 TVSE – Oázis SC 17-7
13. 2019.02.03. 16:30 YBL WPC – TVSE 7-21
14. 2019.02.17. 10:00 TVSE – Koelner-Csongrád 19-6
15. 2019.02.24. 13:30 TVSE – HVSC 8-10
16. 2019.03.03. 17:30 UVSE II. – TVSE 9-7
17. 2019.03.10. 11:15 TVSE – Fehérvár VSE 10-9
18. 2019.03.24. 12:15 TVSE – Békéscsaba 18-1
19. 2019.03.31. 13:30 Ceglédi VSE – TVSE 4-16
20. 2019.04.07. 10:00 TVSE – Vízilovak 12-5
21. 2019.04.14. 10:00 Kaposvári VK – TVSE 14-6
22. 2019.04.28. 12:30 KESI – TVSE 4-26
23. 2019.05.05. 11:15 TVSE – A-Híd OSC Újbuda 6-4
24. 2019.05.12. 11:15 TVSE – Dunaknyar Waterpolo 18-6
25. 2019.05.19. 13:00 Oázis SC – TVSE 5-12
26. 2019.06.02. 11:15 TVSE – YBL WPC

Tabella – Alapszakasz – A2 csoport

M GY D V Dobott Kapott G Pont
1. Kaposvári Vízilabda Klub 25 24 0 1 416 132 284 72
2. HVSC 25 21 0 4 286 186 100 63
3. Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 24 20 0 4 349 187 162 60
4. TVSE 25 19 1 5 330 173 157 59
5. A-Híd OSC Újbuda 25 16 1 8 293 171 122 49
6. UVSE Vízilabda Sportegyesület II. 24 13 3 8 307 227 80 43
7. Koelner-Csongrád 25 10 4 11 273 353 -80 36
8. Ceglédi VSE 26 11 1 14 241 258 -17 35
9. Oázis Sport Club 25 11 0 14 312 253 59 33
10. YBL WPC 25 9 1 15 255 342 -87 28
11 Vidám Vízilovak VCE 25 6 0 19 228 336 -108 18
12. Swietelsky Békéscsaba 25 4 1 20 171 382 -211 14
13. Kecskeméti Junior Sport Kft. 26 4 0 22 192 405 -213 12
14. Dunaknyar Waterpolo 25 1 0 24 195 443 -248 3

Mérkőzések – Kvalifikáció A1 – 1. csoport

Forduló Dátum Óra Csapatok Eredmény
2. 2018.09.15. 15:30 TVSE – PannErgy-MVLC 8-14
3. 2018.09.16. 16:30 Fehérvár VSE – TVSE 2-7

Tabella – Kvalifikáció A1 – 1. csoport

M GY D V Dobott Kapott Gk. Pont
1. PannErgy-MVLC 2 2 0 0 31 11 20 6
2. TVSE – PannErgy-MVLC 2 1 0 1 15 16 -1 3
3. Fehérvár Vízilabda Sportegyesület 2 0 0 2 5 24 -19 0

Mérkőzések